M. Němec 13.06.2004 bonsaje

Přehlídka bonsají v Táboře

Kromě velkých výstav bonsají se u nás v letních měsících koná i řada regionálních.

V neděli skončila další z tradičních výstav bonsají táborských pěstitelů. V tomto roce se konala v překrásném atriu budovy sídla ČOI poblíž centrálního táborského náměstí a místní bonsajisté zde prezentovali na několik desítek svých rostlin. Jednalo se o bonsaje z domácích zdrojů a zajímavé bylo hlavně to, v jak perfektním stavu je jejich majitelé po dlouhou dobu dokáží udržet.