Alex Ensinger 31.12.2014 jezírka & koi

Jezírkové Koi Centrum Praha začíná...

Informace pro zájemce o výstavbu zahradních jezírek a chovatele japonských Nishikigoi.

Nově otevřené jezírkové centrum v Praze 9 – Běchovicích se zaměřením na chov japonských kaprů Koi nabízí všem zájemcům o okrasná a koupací jezírka, popř. rybníky pro chov Nishikigoi vše, co budou pro výstavbu a následný provoz vybraných zahradních vodních nádrží potřebovat. Jedná se nejen o kompletní technologické celky určené k čištění vody, ale i samotné filtry a jejich náplně, UV lampy, čerpadla, prostředky pro úpravu vody během sezony, vzduchování, kompresory, osvětlení a nebo komponenty potřebné pro samotnou realizaci jezírek.

Zvláštní důraz bude kladen na prodej japonských kaprů Koi, které zde zájemci naleznou v nejvyšší možné kvalitě a v různých cenových hladinách. To v praxi znamená, že uspokojeni budou jak začínající chovatelé, tak také ti, kteří hledají špičkové kusy věhlasných japonských chovatelů. V rámci prodeje ryb zde zákazníci najdou také kvalitní krmiva a veškerý další sortiment, který je pro chov kaprů Koi nezbytný (výživové doplňky, ohřívače vody, kesery, inspekční nádoby aj.)

Důležitou součástí tohoto jezírkového centra by měl být i doprovodný program, který počítá např. s pravidelnými setkáváními členů Koi klubu CZ nebo zájemců o pěstování bonsají či zakládání zahrad v japonském stylu. K těmto účelům mohou sloužit třeba prostory KOI RESTAURANTU, který toto jezírkové centrum odlišuje od jiných obchodů s podobným sortimentem.

Multifunkční jezírkové Koi centrum Praha 9 - Běchovice je začleněno do prostoru místních veřejně přístupných parků a vzniklo za významné podpory starosty městské části Praha 9 – Běchovice ing. Ondřeje Martana a celého zastupitelstva, jimž se touto cestou sluší poděkovat!

Již v této době je v jezírkovém centru otevřen Koi restaurant, který se specializuje na domácí i mezinárodní kuchyň. Zajímavá a důležitá je rovněž široká nabídky kávových produktů a míchaných nápojů, k nimž jsou podávány výhradně domácí zákusky. Otevřeno je denně od 8 do 22 hodin. Přes zimu se mohou návštěvníci s tímto novým jezírkovým centrem seznámit, hlavní jeho nabídka je pak směřována na jaro, kdy se otevírá nová chovatelská sezona.

S nástupem jarních měsíců bude centrum o rozloze 400 m2 plně funkční a zájemcům o chov Koi či výstavbu zahradních nádrží nejen z Prahy a přilehlého okolí nabídne plně své služby včetně poradenství. Jezírkové Koi centrum v Praze 9 - Běchovicích by mělo sloužit jako výletní místo pro milovníky japonských kaprů Koi, zájemce o vodní nádrže, popř. bonsaje nebo japonskou zahradní architekturu.

Návštěvníci budou moci shlédnout nejen dvě rozdílná zahradní jezírka (moderní a klasické), ale i nádrže s kapry Koi v rámci krytého zázemí prodejny. Vše si tedy prohlédnou a nakoupí na jednom místě a pokud s sebou přivedou i další členy rodiny, ty na ně mohou počkat buď v příjemném prostředí Koi restaurantu nebo se procházet v přilehlých prostorách parku. A tam bude pamatováno také na nejmenší dětské návštěvníky.

Mezi nezanedbatelné přednosti tohoto centra na Praze 9 patří též bezproblémový příjezd z Jižní spojky a bezplatné parkování. Jedná se tedy o místo, kde může zájemce o zahradní jezírka a chov Koi bez stresu a napětí strávit s celou svou rodinou příjemné odpoledne, během něhož si může areál prohlédnout, seznámit se s chovem Koi včetně aktuálních světových novinek, popř. si nakoupit vše, co pro své jezírko potřebuje. A závěrečné posezení v prostorách Koi restaurantu u dobré kávy a domácích zákusků je jistě vítaným bonusem! Kontakt: Jezírkové Koi Centrum Praha 9 – Běchovice ulice Václava Kovaříka 577 telefon 728 076 479