Tomáš Homola 09.01.2016 suiseki

Setkání sběratelů suiseki v Libčanech

Hned dvakrát se mohli kamenáři setkat v Libčanech. Poprvé v lednu, podruhé v únoru.

Zveme tímto všechny příznivce umění suiseki na tradiční zimní setkání sběratelů v Bonsai centru Libčany. To se uskuteční v sobotu, dne 16. 1. 2016 na tradičním místě, ve čtvrté lodi skleníku centra.

Začátek je stanovený na obvyklý čas 14.00 hod. Kromě setkání s přáteli a shlédnutí nových kamenů ve sbírkách českých kamenářů budou účastníci setkání informováni o minulém a budoucím dění na české suiseki scéně - výstavách, setkáních a společných výpravách za kameny.

Zváni jsou všichni příznivci umění suiseki, počet návštěvníků akce je omezený kapacitou čtrvté lodi libčanského skleníku. Informace a dotazy směřujte na: Tomáš Homola, 608 819 582, tomcb70@gmail.com Pro ty, kterým termín lednového setkání nevyhovuje, připravila Česká asociace suiseki seminární setkání kamenářů pod vedením Karla Šeráka, které proběhne na stejném místě, tedy v BC Libčany, dne 6. 2. 2016, se začátkem v 11 hodin.

O konkrétním programu této mimořádné akce budete včas informováni na stránkách serveru www.bonsai-dnes.cz A jak to na takové akci vypadá, se můžete podívat v následující galerii, která zachycuje momenty z jednoho již uskutečněného setkání:

Na setkání s vámi se těší pořadatelé!